24 czerwca

"Elena. Zawody i rozterki" Nele Neuhaus - recenzja

Tytuł: "Elena. Zawody i rozterki"
Autor: Nele Neuhaus
Liczba stron: 255
Wydawnictwo: Media Rodzina
seria: Elena, tom 3


Niewiele jest książek, których fabuła związana jest z końmi, a ja jeżdżę konno i bardzo lubię ten temat, więc tym chętniej wzięłam "Elenę" do recenzji. To już trzeci tom przygód nastolatki, a w nim kolejne typowo młodzieżowe problemy. 
Elena jest szczęśliwa w związku z Timem. Wszystko układa się świetnie i nawet wzajemna wrogość rodzin pary nie ma znaczenia. Miłość zwycięża wszystkie trudności. Wkrótce zawody konne, więc przygotowania są w toku. I nagle pojawia się problem. Tim zaczyna się dziwnie zachowywać, nie zwraca uwagi na swoją dziewczynę. Elena jest zdezorientowana, kiedy chłopak przed balem jeździeckim wystawia ją do wiatru... Co się dzieje z Timem? Kim jest Niklas i dlaczego biega za nim Ariane? Czy miłość wytrzyma wszystkie próby, a Elena i Tim będą jednak razem? Musicie się tego dowiedzieć czytając "Zawody i rozterki".
Styl autorki jest przyjemny i książkę czyta się szybko. Powodem może być to, że w tekście jest sporo dialogów. Akcja nie jest bardzo wartka, ale i nie wlecze się, więc naprawdę warto poznać przygody Eleny, również te w poprzednich tomach serii. Polecam wszystkim, którzy lubią historie ze stadniną w tle. 

NatiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger