25 września

"Naznaczeni na zawsze" Emelie Schepp - recenzja

Tytuł: "Naznaczeni na zawsze"
Autor: Emelie Schepp
Gatunek: kryminał
Ilość stron: 395
Wydawnictwo: Media Rodzina
seria: Gorzka czekolada


Do przeczytania książki skłonił mnie tytuł nie lektury, ale serii GORZKA CZEKOLADA - uwielbiam... jest intensywna i uzależniająca.
„Naznaczeni na zawsze” jest debiutancką powieścią Emelie Schepp, która odniosła bardzo duży sukces. Autorka planuje wydanie jeszcze kilku książek z prokurator Janą Berzelius w roli głównej.
Młoda, piękna, ambitna, zimna pani prokurator dostaje z pozoru prostą sprawę. Jedno morderstwo wiąże się z innymi i w sumie zamordowanych osób jest kilkadziesiąt, na dodatek obejmuje to czasokres ostatnich dwudziestu lat. Doprawdy niezła plątaninka. W dodatku bohaterka usiłuje nie tylko rozwiązać zagadkę, ale też odszukać samą siebie. Czy jej się to uda?
Na pewno w książce nie zabraknie emocji, zdrady, niebezpieczeństwa i kolejnych zabójstw. Czy prokurator Jana pozostanie dobrym człowiekiem, czy stanie się zabójcą, na którego była "naznaczona"? Jaki wpływ mają na nią przeżycia z dzieciństwa? Czy potrafi z takim bagażem istnieć i poukładać sobie życie? Myślę, że na te pytania odpowie nie tylko ta książka, ale i następne powieści z prokurator Janą Berzelius w roli głównej – chętnie je wszystkie przeczytam i Was serdecznie do tego zachęcam.


Elka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger