15 września

Kropkowe atrakcje się spodobały!

Międzynarodowy Dzień Kropki - Dot Day - już za nami. Szkoda, że dzień kreatywności i poszukiwania w sobie talentów trwa tak krótko. Może warto wydłużyć go do kilku dni? Do tygodnia? 
Nie sądzicie, że nieświadomie, każdego dnia, świętujemy? Przecież wciąż odkrywamy swoje i czyjeś talenty, podziwiamy dzieła plastyczne stworzone przez innych, słuchamy śpiewu, oglądamy układy taneczne i uczestniczymy w wielu sytuacjach, które wyłaniają czyjeś zdolności. Pomyślcie przez chwilę, jak czujecie się, kiedy ktoś pochwali Waszą pracę? Doceni włożony wysiłek? Fantastycznie, prawda? Nie zapominajcie i Wy doceniać innych, a przy okazji wskazujcie im ich talenty, podziwiajcie i rozsławiajcie, bo WARTO! Poczucie własnej wartości jest jak las, można je bowiem zniszczyć jedną złą iskrą, a odbudować to, co się w kimś zniszczyło, jest bardzo trudno. Poszukujcie i pielęgnujcie talenty w sobie i innych!

Tylko ten, kto postanowił dokleić swoją kropkę na Drzewie Talentów wie, jak trudno jest znaleźć w sobie wyjątkowe zdolności do czegoś :-) Oto nasze Drzewo Talentów:


Zapraszamy do albumu zdjęć na naszym Fanpage'u

Ciekawe, co wymyślimy za rok ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger