15 listopada

"Rozgrywka" Jenn Sterling - recenzja

Tytuł: "Rozgrywka"
Autor: Jenn Sterling
Gatunek: literatura młodzieżowa
Liczba stron: 297
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Cykl: The Perfect Game, tom1


Autorka zajęła się pisaniem książek, gdy zwolniono ją z pracy. Czy wyszło jej to na dobre? Czy ma talent literacki? Po lekturze pierwszego tomu serii The Perfect Game myślę, że jest świetna w tym, co robi.

Książka Jenn Sterling pt.: „Rozgrywka” to młodzieżowa powieść zawierająca wątek miłosny. Głównymi bohaterami są Jack Carter – baseballista i uczeń liceum - oraz Cassie Andrews. Cassie jest pasjonatką fotografii i wiąże z nią swoją przyszłość. Jack to utalentowany zawodnik, który dostaje propozycję grania w najlepszej młodzieżowej lidze.

Losy głównych bohaterów splatają się ze sobą. Zakochują się w sobie, ale czy ta miłość przetrwa?
On na każdym meczu otoczony jest fankami, a ona dostaje pracę w Nowym Yorku. Pojawia się Chrysle, która postanawia, że Jack zostanie jej mężem...
Jack zostaje powołany do zawodowej ligi. Z daleka od Cassie. Jednak gra w tej lidze to jego marzenie i cel, do którego dążył od małego dziecka, kiedy to dziadkowie zapisali go na zajęcia sportowe.

Główni bohaterowie przeżywają w swoim życiu wiele przygód, czasem zabawnych, czasem niebezpiecznych. Jak to wszystko się skończy? Przeczytaj, a na pewno nie będziesz żałować, że poświęciłeś wieczór na tę książkę.
Polecam na jesienne wieczory dla każdego, kto lubi lekkie i przyjemne powieści.

K@te


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger