28 stycznia

Konkurs dla recenzentów trwa!

Klub Recenzenta to grupa, do której należeć może każdy, kto lubi czytać i potrafi napisać recenzję książki. Niby nic takiego, ale często właśnie ten drugi warunek sprawia, że ostatecznie dana osoba nie decyduje się na dołączenie do grona recenzentów. A szkoda, bo to tylko tak strasznie wygląda, a w gruncie rzeczy napisanie recenzji wcale nie jest takie skomplikowane. Przecież to nic innego, jak nasza opinia o czymś, nieprawda? A każdy chyba wyrabia sobie zdanie na temat np. książki, którą czyta czy filmu, który ogląda. Później wystarczy się tylko trochę zastanowić, jak ubrać w słowa swoje odczucia i... zapisać je ;-) 
Czy warto podjąć wyzwanie? Uważam, że jak najbardziej! Przecież czytanie to nie hobby. Czytanie to styl życia! A od tego tylko krok do zostania świetnym recenzentem ;-)
"Konkurs z filiżanką" od wydawnictwa Świat Książki jest dodatkowym motywatorem dla osób, które zastanawiają się, czy spróbować swoich sił w klubie. Nowym recenzentom oferujemy pakiet startowy: wsparcie emocjonalne, ściągawkę w punktach pt. "Jak napisać dobrą recenzję" i podpowiedzi w razie problemów. Zapraszamy! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger