07 stycznia

"Pamiętnik 8-Bitowego Wojownika. Ścieżka Diamentu" Cube Kid - recenzjaTytuł: "Pamiętnik 8-Bitowego Wojownika. Ścieżka Diamentu" 
Autor: Cube Kid
Gatunek: literatura dla dzieci, fantasy
Liczba stron: 249 
Wydawnictwo: Jaguar
Seria: Pamiętnik 8-bitowego wojownika, tom 4 


Czwarta część przygód Runta uderza najbardziej ZMIANAMI! Które obracają światopogląd Runta o 180 stopni. Bohater stara się wybrać ścieżkę diamentu. Kolejne wydarzenia następują po sobie bardzo szybko, a znani nam już bohaterowie zaczynają zachowywać się nieobliczalnie. Daje się odczuć atmosferę podminowania i to, że cel jest coraz bliżej. Peble wysadza mur! Runeze staje się aktualne (Runt+Breeze <3). Pojawia się Lola, która jest optymistycznym do bólu geniuszem kraftingu! Runtowi odbija na jakiś czas i z tych mniej wyraźnych zmian humanoidy zaczynają kraftować ludzką odzież. Pojawił się też Cogbogle. Ach... Ogromne zmiany. Jak Runt sobie z tym poradzi? Przecież Herobrine wyznaczył im określony czas! I co z największym marzeniem farmera? Spełni się czy nie? Nie zdradzę więcej, musicie przeczytać sami. 

W czwartym tomie znajdziecie jeszcze więcej ilustracji i wyróżnień w tekście. Przygotujcie się na spore emocje. Chociaż ta przygoda Runta dobiegnie końca, w przygotowaniu są kolejne tomy serii.

Miłego czytania!

S.L. "Luger"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger