04 września

Pierwsze dni w bibliotece

Pierwsze dni nowego roku szkolnego mijają nam w bibliotece bardzo szybko. Nic dziwnego, w końcu pracy na początku jest bardzo dużo. Najpierw konieczne były porządki w kartach czytelnika. Dzięki temu drugo- i trzecioklasiści mogą już wypożyczać książki (tak, tak, są tacy, którzy już zaopatrzyli się w lektury :D). Pierwszoklasiści muszą wykazać się jeszcze odrobiną cierpliwości i poczekać na swoje karty :-)

Druga wieść dotyczy nowych książek w księgozbiorze. Nowy rok szkolny, więc i nowe pozycje czytelnicze. Dzięki działalności naszego Klubu Recenzenta na chętnych czekają nowe książki młodzieżowe, fantastyczne, historyczne i horrory. Dla każdego coś ciekawego :-) Muszę nadmienić, że dziewczęta z naszego klubu pracowały również w czasie wakacji. A oto rezultaty:

     
Ostatnia wieść na dzisiaj, to Wakacyjna Lokomotywa Tuwima, która już króluje na bibliotecznych regałach. Sami zobaczcie, czy nie wygląda interesująco? Niejeden odwiedzający nas uczeń dokładnie studiuje, gdzie odpoczywali w te wakacje jego koledzy :-) Zapraszamy do oglądania, a także do przynoszenia widokówek. Nie ma to, jak powspominać ciepłe dni wakacyjne w pierwszych tygodniach roku szkolnego i w obliczu zbliżającej się jesieni :-)


Ofertę biblioteki na ten rok szkolny możecie przeczytać w informatorze "Hece w bibliotece". Mam nadzieję, że już dotarł do Was pierwszy, wrześniowy numer :-)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger