01 stycznia

Ochrona biblioteki nie śpi ;-)Niedawno dobiegła końca akcja "Misiołajki 2012", w którą bardzo aktywnie włączyła się i nasza szkoła. 

Akcję tę zorganizowało Katowickie Koło Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Areszt Śledczy w Katowicach. Nasze gimnazjum dowiedziało się o niej dzięki jednemu z absolwentów szkoły – Bartkowi Naporze, który przyszedł opowiedzieć o pomyśle, przyniósł plakaty zachęcające do włączenia się i odbierał regularnie zebrane dary. 

W podzięce za okazane serce organizatorzy zbiórki i całej akcji „misiołajkowej” przywieźli nam piękną choinkę, którą z pewnością zauważyliście na szkolnym korytarzu. Wszystkie zdobiące ją bombki i łańcuchy wykonali nasi uczniowie :-)


Oprócz pięknej choinki nasza biblioteka otrzymała… stróża porządku publicznego – pluszowego Aspiranta. Sami przyznajcie, czyż nie jest cudny? Pozostaje tylko pytanie, jak ma na imię… Przesłuchanie nie pomogło, nie puścił pary z ust. Może więc ktoś z Was wie, jak nazywa się ten policjant? Ktokolwiek zna imię naszego nowego przyjaciela, proszony jest o przekazanie tej informacji szkolnej bibliotece ;-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger