29 stycznia

"Buba" Barbara Kosmowska - recenzja

Buba to 16-letnia dziewczyna, która żyje w cieniu swoich rodziców. Jej życie wydaje się być całkiem normalne... oprócz szalonych pomysłów mamy - pisarki oraz ojca, który prowadzi programy telewizyjne bez przyszłości. Zwykle chodziła w swoich ulubionych martensach oraz dżinsach. 
Postacią, która świetnie poprawia humor podczas czytania książki jest dziadek Buby, który wprost uwielbia kłócić się ze swoją córką, czyli mamą Buby, i świetnie rozumie się ze swoją wnuczką, którą kocha ponad wszystko.
Serce Buby także wydaje się być zajęte, gdyż kocha się ona w chłopaku ze swojego osiedla o imieniu Adaś. Problem w tym, że on niestety nie odwzajemnia tego uczucia. Buba zawsze walczyła o to, co dla niej najważniejsze, czyli szczęście innych. Po prostu inaczej nie umiała. Jej życie zmienia się jednak, gdy poznaje Miłosza i Agę...  
Zachęcam Was do przeczytania tej książki. Warto przekonać się, jak dalej potoczą się losy Buby (jej prawdziwe imię poznajemy pod koniec książki). Książka jest pełna różnych zdarzeń, humoru, przyjaźni, a nawet miłości.

Monika

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Literatura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger