16 września

Międzynarodowy Dzień Kropki 2016

15 września nasza biblioteka po raz drugi włączyła się w świętowanie Dnia Kropki. Kilka atrakcji miało zapewnić świetną zabawę chętnym uczniom i wielu z nich z tej okazji skorzystało :-) 

Największą popularnością cieszyły się KROPKI DO PRZYGARNIĘCIA. Sporo osób z chęcią adoptowało kropkę ze złotą radą nie od parady i cieszyło się z losowania. W związku z tym myślę, że ucieszą się, iż część kropek czeka cierpliwie na kolejną akcję przygarniania w październiku :-) Dlaczego w październiku? Bo ---> MMBS!Było jeszcze łączenie kropek i konkurs z QR-kodami. Obrazki do łączenia kropek chętnie wykorzystywano, ale konkurs spotkał się z pewną
dozą nieufności uczniów.
Na szczęście znalazł się jeden śmiałek, który odszukał wszystkie sześć zakodowanych motywatorów i zgłosił się po odbiór nagrody. Może za jakiś czas pozostali uczniowie również nauczą się korzystać ze swoich telefonów nie tylko do obsługi facebooka czy pisania smsów, ale odkryją wiele innych, przydatnych aplikacji :-) Współpraca z nauczycielem języka angielskiego zaowocowała konkursem fotograficznym z kropką. Prace konkursowe prezentuje poniższy slajdzik:

  

A tutaj moment wręczenia nagród:

Maja zajęła miejsce I.
Weronika, Karolina i Daria zajęły miejsce II.
GRATULUJEMY!

Tegoroczne świętowanie Dnia Kropki uważam za bardzo udane ;-) Ciekawe, co wymyślimy za rok?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger