12 grudnia

"Dziewczyna z Dzielnicy Cudów" Aneta Jadowska - recenzja

Tytuł: "Dziewczyna z Dzielnicy Cudów"
Autor: Aneta Jadowska
Gatunek: fantastyka

Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Sine Qua Non


Książka Anety Jadowskiej pt.: „Dziewczyna z Dzielnicy Cudów” to powieść fantastyczna. Główna bohaterka to dziewczyna, która ma wiele imion, w zależności od miejsca, w którym przebywa. Jest osobą do wykonywania prac na zlecenie. Może to być odnalezienie kogoś lub „pozbycie się” go, w zależności od zleceniodawcy. Jej matka to przywódczyni Zakonu, a jej ojciec to psychopata, który ją porwał i okaleczył. Nikita to jedno z jej imion, porusza się między dwoma światami, Warsem i Sawą. Matka przydziela jej partnera Robina, który jest pierwszym, do którego Nikita jest w stanie się przekonać. Razem poruszają się po tych przerażających światach i okazuje się, że raz za razem ratują sobie życie. 
W tej części Nikita poznaje swojego brata Erwina, który próbuje zabić ich matkę. Nikita ma mieszane uczucia, jeżeli chodzi o jej matkę i ta sytuacja jest dla niech niezwykle trudna. 
Jak to się skończy? Dowiesz się czytając tę książkę. Jeżeli lubisz powieści fantastyczne i historie o silnych dziewczynach, to jest lektura dla Ciebie. Jest w niej wiele zaskakujących zwrotów akcji, które są dodatkowym walorem tej powieści. Jest to pierwsza część z otwartym zakończeniem, które być może poznamy w kolejnych tomach...  

Kasia


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger