08 lipca

"Trzynastolatki 3" Kate Andrews - recenzjaW trzeciej części „Trzynastolatek” Kate Andrews najwięcej przygód spotyka Mel, Sky i Amy. Jednak wciąż możemy przeczytać pełne wyobraźni, kąśliwe odzywki Carrie lub zabawne teksty Alex.

Ku mojemu zdziwieniu, Mel Eng, jedna z trzech Amiszonek, postanawia się im przeciwstawić. Wbrew woli Amy, rezygnuje z udziału w szkolnych wyborach i udaje się na przesłuchanie do  szkolnego musicalu. Jest to próba dla ich przyjaźni… W szczególności, że wynik wyborów wcale nie zadawala Amiszonek.

Nie tylko w gronie Amy pojawiają się spięcia. Wśród piątki przyjaciół: Alex, Carrie, Sky, Sama i Jordana pojawia się ktoś nowy. Kumple nie do końca sobie z tym radzą, ale w końcu wybrną i z tej sytuacji… a do przekonana się o tym, jak działa samorząd szkolny w gimnazjum Roberta Lowella zachęcam każdego zainteresowanego!

Seria „Trzynastolatki” wciąż mnie zaskakuje. Chciałabym kiedyś pogratulować autorce tak wielu doskonałych pomysłów. Z chęcią czytam każdą część i za każdym razem dowiaduję się czegoś innego o moich książkowych przyjaciołach. 


Michalina

Za książkę dziękuję Wydawnictwu

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger