03 października

Recenzja sagi "Zmierzch"


Autorem Sagi „Zmierzch”, składającej się z czterech części, jest Stephenie Meyer. Tom pierwszy opowiada historię siedemnastoletniej Isabelli Swan, która przeprowadza się do ponurego miasteczka Forks. Zupełnie przez przypadek poznaje tam czarującego chłopaka, Edwarda Cullena. Bella dowiaduje się o jego mrocznym sekrecie, ale za wszelką cenę chce się z nim zaprzyjaźnić. Czy ich drogi się zejdą? Odpowiedzi na to i inne pytanie znajdziecie czytając tę porywającą opowieść o miłości łączącą cechy horroru, romansu i powieści o dojrzewaniu.

Czytając Sagę czułam, jakbym znajdowała się w świecie przedstawionym przez autorkę. Opowieść była naprawdę ciekawa, dlatego przeczytałam ją w błyskawicznym tempie i pod koniec czwartej części („Przed Świtem”) żałowałam, że to koniec.
Gdy ludzie pytają mnie o ulubioną książkę, bez zastanowienia odpowiadam „ZMIERZCH”! Wszystkim czytelnikom, niezależnie od wieku, płci, zainteresowań z całego serca polecam przeczytanie tej sagi.

                                                                                                                      Julia, 13 lat


które należy do Grupy Publicat1 komentarz:

  1. Gratuluję pierwszej recenzentce odwagi, przed Tobą nowa wspaniała przygoda w dzieleniu się swoimi wrażeniami po lekturze!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger