10 grudnia

"Studio tańca" Crip, Beka - recenzja

Tytuł: "Studio tańca"
Autor: Crip, Beka
Gatunek: komiks
Liczba stron: 132
Wydawnictwo: EGMONT
Seria: Komiksy są super! Studio tańca, tom 1

"Studio tańca" to świetny, pełen humoru komiks składający się z krótkich historyjek, mieszczących się na jednej stronie. Krótka opowieść z pointą zainteresuje nie tylko miłośników tańca.

Główna bohaterka to bardzo lubiana nastolatka - będąca wielkim autorytetem dla swojej małej siostry - Julia. Bardzo pilnie uczęszcza, wraz z koleżankami, do szkoły tańca, gdzie uczy się różnych stylów, ale jej główną miłością jest balet. Tam też poznaje wielu ciekawych młodych ludzi, równie zakochanych w tańcu jak ona. Na co dzień dziewczęta uczęszczają do college’u i muszą się mierzyć z trudami godzenia obowiązków szkolnych z ciężkimi i mozolnymi treningami. Życie wypełniają im również ciekawe występy baletowe. Tancerki muszą wciąż wykazać się wielką kreatywnością, sprytem, tworzyć własne choreografie. Do tego dochodzą małe i duże problemy życia zwykłej nastolatki: pokusy i codzienne kłopoty. Album jest częścią jednej z najbardziej popularnych serii komiksowych dla dzieci i młodzieży we Francji.

Czy Julia pomoże koleżance utrzymać dietę? Czy otrzyma główną rolę w przedstawieniu? Czy pokona odwiecznego wroga, Carlę? Czy spotka wielką miłość? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w tym humorystycznym, pełnym akcji albumie komiksowym autorstwa Bertranda Escaich, Caroline Roque oraz rysownika Christophe`a Piron. 

Domi


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger