30 listopada

Minecraft. Złap creepera" - recenzja


Minecraft to obecnie jedna z najpopularniejszych gier, nad którą można spędzić naprawdę sporo czasu. Jednak wpatrywanie się w ekran komputera przez wiele godzin nie służy naszym oczom. Dlatego warto czasem oderwać się od wirtualnej wersji gry i otworzyć książkę. 

Pięciu śmiałków wyrusza na podbój minecraftowego świata. Ich celem jest schwytanie mobów. Zdecydowanie potrzebują pomocy!

"Minecraft. Złap Creepera i inne Moby" to książka z serii Szukaj i znajdź, w której na miłośników tej gry czekają na moby, creepery, utopce, żółwie, zombie i wielu innych bohaterów, umiejscowionych w znajomych pikselowych scenografiach. W razie problemów - na końcu książeczki znajdują się odpowiedzi.

Kolejne ilustracje robią wrażenie. Znajdziecie na nich całe mnóstwo dopracowanych szczegółów. Elementy do odnalezienia są świetnie poukrywane, więc to wcale nie jest takie proste zadanie, na jakie początkowo wygląda. Kolejne odsłony pikselowego świata zachwycają kolorami. Można zatopić się w poszukiwaniach na wiele godzin i świetnie się bawić. Polecam nawet tym, którzy nie znają Minecrafta. Ta książeczka z pewnością sprawi, że zainteresujecie się grą i jej wirtualnym światem.

Zojka


Tytuł: "Minecraft. Złap Creepera i inne Moby"
Gatunek: zagadki i zadania
Liczba stron: 40
Wydawnictwo: HarperCollins
Wiek: +8
Seria: Minecraft
    

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Za półką z książkami... , Blogger